Den dětí ve školce

6.června 2024  |   Aktuality MŠ  |     |

Toto pondělí bylo ve školce vskutku netradiční. Hned ráno byly dětem na obličej malovány krásné obrázky, za které patří velký dík paní Jirsové a jejím studentkám. Tím to, ale zdaleka neskončilo. Odpoledne jsme se všichni společně vydali na pohádkovou cestu k Sedlovu, na které na děti čekala Bílá paní, Ježibaba, čertice, beruška, Křemílek a Vochomůrka a na úplném konci vodník. Každá kouzelná bytost měla pro děti připravené úkoly, které s nadšením plnily. Od čertice dostaly za odměnu pekelnou pochoutku v podobě výborných šnečků a Ježibaba dětem nabídla co jiného, než výborné perníčky. Na úplný závěr byl pro děti připravený poklad, který s pomocí vodníčka přece jenom našly a měly z něj vééélkou radost. Cestu nám zpestřily i krásné lamy, které děti mohly nakrmit. Celý den byl moc povedený.

Fotografie k článku

Dnes je 8. září 2024